Headererboy
Anasayfa Futbol 23 Nisan Kutlu Olsun
23 Nisan Kutlu Olsun
23 Nisan 2017 - 08:46

23 Nisan Kutlu Olsun

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta, yurt dışı temsilciliklerimizde, yavru vatan KKTC'de coşkuyla kutlanıyor. Bostanlıspor'un minik futbolcuları da bayramlarını antrenmanda kutladı.
Bostanlıspor Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Futybol Sahasındaki hafta sonu antrenman programını bozmayan ve ellerişndeki ay yıldızlı Türk Bayraklarıyla antrenmana çıkan minik ve küçük futbolcular Ulu Önderleri Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafını da yanlarına alarak, İstiklal Marşını söyleyip, daha sonra da kendilerinin bayramını kutlayan ailelerine poz verdiler.
Bostanlıspor'un futbol akademisi öğrencileri, "başkanımız Avni Erboy, yöneticimiz Taner Çınar ve antrenörümüz Mustafa Oral'a bize böyle bir imkan verdikleri ve futbol oynadığımız sahada bayramımızı kutladığımız için minnattarız" dediler. 
 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015