Headererboy
Anasayfa Genel Bostanlıspor dağcıları Homeros Vadisi ve İkiz Göller'de yürüdü...
Bostanlıspor dağcıları Homeros Vadisi ve İkiz Göller'de yürüdü...
23 Ekim 2018 - 15:57

Bostanlıspor dağcıları Homeros Vadisi ve İkiz Göller'de yürüdü...

Yeni oluşan ve ilk gezisini bugün Homeros Vadisi ile İkiz Göller'e yapan Bostanlıspor Dağcılık Şubesi zevkli bir gün geçirdi.
Bostanlıspor dağcıları sabahın ilk saatlerinde gittikleri Homeros Vadisi'nde doğa ile bütünleşti. Kemal Lale önderliğinde kurulan Bostanlıspor Dağcılık Şubesi'nin ilk faaliyeti olan Homeros Vadisi ve İkiz Göller gezisine ilgi beklenenden de fazla oldu.
Homeros Vadisinin eşşiz güzelliklerinde doğayla baş başa kalan ve yürüyerek İkiz Göller'e giden Bostanlısporlu sporcular gelecek gezisini Yamanlar Dağı ve Karagöl olarak planlıyor.
Bostanlıspor Dağcılık Şubesi genel koordinatörü Kemal Lale, ilk olarak bugün Homeros Vadisi ve İkiz Göller'e gittiklerini ve çok güzel bir gün geçirdiklerini ifade ederek, "Gerçekten harika bir gezi oldu. Çok keyif aldık. Doğayla başbaşa kaldık, Şimdi sırada Yamanlar ve Karagöl var. Önümüzdeki aydan itibaren şehir dışı gezilerini de organize etmeyi planlıyoruz. Karşıyakalı, İzmirli doğa severleri ve gezi meraklılarını Bostanlıspor'a doğa sporu yapmaya, birlikte dağları keşfetmeye bekliyoruz" dedi.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015