Headererboy
Anasayfa Genel Bostanlıspor'dan LÖSEV'e destek
Bostanlıspor'dan LÖSEV'e destek
12 Kasım 2018 - 11:36

Bostanlıspor'dan LÖSEV'e destek

Sosyal Sorumluluk Projelerine bir yenisini daha ekleyen Bostanlıspor bu kez de LÖSEV'e destek olmak için maça ağızlarına maske takarak çıktı, rakiplerinin de aynı şekilde çıkmasını sağladı.
Karşıyaka'da farkındalık yaratmak ve LÖSEV'e, dolayısıyla da Lösemili çocuklara manen destek olmak, LÖSEV ve lösemili çocuklarının yardıma ihtiyacı olduğunu daha geniş kitlelere duyurabilmek amacıyla böyle bir olayı gerçekleştirdiklerini belirten Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, şu açıklamayı yaptı:
"Minik ve küçük futbol takımlarımızın toplum bilincini daha da artırmak ve için böyle bir ortam yaratmak ve LÖSEV'e katkı amacıyla Altay'ın Yamanlar Futbol Okulu ile dostluk maçı düzenledik. Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Çim Sahasında yaptığı dostluk maçında  LÖSEV'in 'Maskeni tak ve fotoğrafını paylaş kampanyası' ve aynı zamanda Kasım ayının ilk haftasındaki 'Lösemili Çocuklar Haftası'na katkı vermek istedik. Bostanlıspor ve Altay futbol okulu sporcularımız, antrenörler ve yöneticilerimiz maça maskelerini takarak çıktılar, fotoğraf çektirdiler. Etkinliğimizi izlemeye gelen futbolcu velilerimiz de bizlere ortak oldu. Bu organizasyonda emeği geçen futbol takımlarımızın teknik direktörü Mustafa Oral, futbol şube yöneticimiz Taner Çınar ve maskeleri sağlayan Karşıyaka Kızılay Şube Başkanı Kamil Karadeniz, ve etkinliğe katılan tüm futbolcu aileleri, futbolcularımız ile konuk Altay kulübüne teşekkür ederiz."  


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015