Headererboy
Anasayfa Genel Dart'ın başına şampiyonu getirdik...
Dart'ın başına şampiyonu getirdik...
18 Şubat 2017 - 10:16

Dart'ın başına şampiyonu getirdik...

Yeni oluşan Dart Şubemizin başına antrenör olarak, Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencisi, Türkiye Şampiyonu Süheyla Şen'i getirdik.
Dart Şube Başkanı Feruz Bozaslan, "teknik ekibi oluşturdukdan sonra görevlerin paylaşımını da yaptık. Hedefi olan bir kulübüz. Bu nedenle herkes sorumluluk ve yetki alanlarını çok iyi biliyor. Yönetim Kurulumuzdan ve başkanımızdan aldığımız güçle önümüzdeki günlerde çok güzel işlere imza atacağız" dedi.
Bozaslan şöyle devam etti:
"Dart Şubesinin önerisi ve yönetim kurulumuzun oluruyla dart şubemizde hem antrenöer hem de sporcu olarak görev yapacak olan Süheyla Şen,03.01.1994 doğumlu. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde 2. Sınıf öğrencisi olan antrenör-sporcumuz, Ekim 2015 de ilk kez Türkiye Şampiyonası'na katıldı. Şubat ayında KKTC'inde yapılan şampiyonada Türkiye Şampiyonu oldu. Daha sonra 2 kez 3. Lük elde eden Süheyla Şen sonrasında ustalar kategorisindede 3.lük aldı. Spor hayatında başarılara imza atan bir sporcu ve eğitmenimize Bostanlıspor ailesine hoş geldiniz diyor ve başarılar diliyoruz."Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015