Headererboy
Anasayfa Genel Dart Şubemizin teknik ekibi belirlendi...
Dart Şubemizin teknik ekibi belirlendi...
14 Şubat 2017 - 11:07

Dart Şubemizin teknik ekibi belirlendi...

Dart Şubemiz resmen faaliyete geçti.
Dart Şube yönetimini belirleme çalışmalarını devam ettiren Şube Başkanımız Feruz Bozaslan, teknik ekibi açıkladı. Feruz Bozaslan'ın bu konuda dart camiasına mesajı şöyle:

"Herkese Merhabalar
Sizlerinde bildiği gibi kısa bir süre önce Bostanlıspor Dart Şubemizi İzmir'de yeni dartçılar yetiştirmek üzere aktif hale getirdik.
Öncelikle sizlerden gelen olumlu tepkilerden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.
Sloganımız: "İyi Birey, İyi Dartçı"
Bizler her şeyin dart olmadığı misyonuyla iyi bir dart sporcusu olmaktan önce "iyi bir birey" vurgusunu özellikle net çizgiyle ifade etmek isteriz.
Yeni sporcular yetiştirmek,gençlerin bu spor dalını öğrenmelerini sağlamak,okul performanslarına katkı sağlayıp,bireylerin sosyal ilişkilerine katkı verebilmeyi çok önemsiyoruz.
Bu doğrultuda Bostanlıspor Dart Şubesi’nin  kurulması haberiyle birlikte, bizleri arayıp özellikle somut destek vermek isteyen arkadaşlarımızla görüştük ve fikir alışverişlerinde bulunduk. Başlangıç olarak bir organizasyon şeması belirledik.
Bostanlıspor Dart Şubesi Antrenörler Sorumlusu Süheyla Şen, Okullar Sorumlusu Burak Yurdakul,Yetişkin Takım Sorumlusu Kağan Şallı,Yıldız ve Gençler Takımı Sorumlusu Burak Avdan, Organizasyon ve Turnuvalar Sorumlusu Cenk Yavuzer olarak belirlenmiştir.
Derslerimize 5 Mart Pazar günü itibariyle başlıyoruz.
Hafta içi bir  ve hafta sonu bir gün olmak üzere haftada iki ders günümüz olacaktır.
Şubemizin 1.Önceliği Dart'a yeni gençler yetiştirmektir. Bununla birlikte Bostanlıspor Yetişkin Takımı’nıda ilerleyen aylarda oluşturarak 2018 Türkiye Şampiyonası'na katılmayı hedefliyoruz.
Bu konuda Yetişkin Takım Sorumlusu Kağan Şallı gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra siz dart severlerle paylaşacaktır. Katkı vermek isteyen herkes ile fikir alışverişi içinde olmak ve yanımızda görmek bizleri mutlu eder.
Saygılarımızla
Bostanlıspor Dart Şubesi"Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015