Headererboy
Anasayfa Genel Dart'ta hedef önce İzmir, ardından Türkiye Şampiyonluğu...
Dart'ta hedef önce İzmir, ardından Türkiye Şampiyonluğu...
03 Aralık 2017 - 22:29

Dart'ta hedef önce İzmir, ardından Türkiye Şampiyonluğu...

Bostanlıspor Dart takımı çalışmalarını başantrenör Kemal Elmastaş yönetiminde tesislerimizde çalışmalarını sürdürüyor.
Hedeflerinin önce takımı oluşturmak, ardından da İzmir ve Türkiye Şampiyonu olmak olduğunu ifade eden ve Bostanlıspor'dan geleceğin dart şampiyonlarını çıkaracağını, bunları A Milli Takıma hediye edeceklerini  belirten Kemal Elmastaş, "Gode Cengiz Spor Tesislerindeki çalışmalarımız hafta içi ve hafta sonları devam etmektedir. 2 grup halindeki çalışmalarımıza takım oyuncularımız devam ediyor. Biz yeni oyuncuları ve özellikle de Karşıyakalıları bekliyoruz" dedi. 
Veterenlere ve yetişkinlere de hafta içi akşam saatlerinde dart çalışmalarını başlatacaklarını ve çalışanlara dartla günün yorgunluğunu unutturup, stresten uzaklaştıracaklarını da sözlerine ekleyen Elmastaş, "hedefimiz Bostanlıspor'la dartta da söz sahibi olabilmek. Başkanımız Avni Erboy bizlere tüm olanakları sağlıyor. Onun ve yönetimin yüzünü kara çıkarmayacağız" dedi.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015