Headererboy
Anasayfa Futbol Futbol A Takımımız, 2. Yarıya galibiyetle başladı...
Futbol A Takımımız, 2. Yarıya galibiyetle başladı...
11 Nisan 2017 - 22:41

Futbol A Takımımız, 2. Yarıya galibiyetle başladı...

Mücadele ettiğimiz İzmir 2. Amatör Futbol Ligi 2. Grupta 2. yarıya iyi başlayan ve Yeni Örnekköyspor'u Berk ile Uğur Erdem'in golleriyle 2-1 yenen futbol takımımızın bu galibiyeti mutlulukla karşılandı.
Futbol Şubemizin idari sorumlusu Taner Çınar, "sezon başındaki hedefin en kısa zamanda yakalayacağımıza inancımız tam" dedi.
Futbol takımımızın teknik sorumlusu Mustafa Oral, "Ligde 24 yeni oyuncu alarak yepyeni bir kadroyla mücadele ediyoruz. Uyum süremiz biraz geç oldu. Ligin en genç kadrosuna sahibiz. Genç kadromuzla devam etmeye devam edeceğiz. Yeni Örnekköyspor maçına çıkan ilk 11'in yaş ortalamasının 21 olduğunu hatırlatmak istiyorum. Ligde ilk kez oynayan futbolcular çoğunlukta. Yenilsekte yensekte sonuçların dışında genç ve ahlaklı oyuncu yetiştirmeye odaklandığımızı bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Lig sonunda gelecek için iyi bir kadro oluşturacağımıza inancım sonsuz" dedi.
 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015