Headererboy
Anasayfa Futbol Futbol A Takımımızın denemeleri başladı
Futbol A Takımımızın denemeleri başladı
12 Ağustos 2018 - 17:32

Futbol A Takımımızın denemeleri başladı

Bostanlıspor A Futbol Takımı yeni sezon hazırlıklarına deneme antrenmanlarıyla başladı. Yeni sezonda da genç kadrosuyla İzmir Amatör Ligde mücadele edecek olan Bostanlıspor, denemelere başladı. 16-25 yaş grubu futbolcuların denendiği antrenmanların Bostanlıspor'un Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Çim futbol sahasında devam edeceğini ifade eden futbol şube sorumlusu Taner Çınar, "İki yıldır proje takımı olarak mücadelemizi sürdürüyoruz. Hedefimiz 5 yılın takımını kurmak ve bu planladığımız tarihten sonra da büyük atılım yapmak. Kendi oyuncularımızla ligde mücadele etmeyi amaçladığımız için daha çok genç ve lisansı olmayan oyuncular üzerinde duruyoruz. Denemeye çıkmak isteyen tüm futbolcuları bekliyoruz" dedi.
Mustafa Oral yönetiminde sezonun ilk çalışmasını Gode Cengiz Spor Tesisleri Suni Çim Futbol Sahasında yapan Bostanlıspor, denemeye gelen 7 futbolcuyu da bu antrenmanda görme şansı yakaladı. Oral, genç ve yetenekli oyuncuları takımına davet ederek, "ahenkli bir ortamda fair play ruhu ile futbol oynamak isteyen herkese kapılarımız açık. Buyursunlar gelsinler" dedi.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015