Headererboy
Anasayfa Tenis Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası maç programı...
Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası maç programı...
17 Eylül 2017 - 15:42

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası maç programı...

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nda bugün ve yarın yapılacak olan karşılaşmalar şunlar:

17.9.2017-PAZAR
A Kort:
Oktay Ata-Turgay Alkan (2-0)
Metin Yıldırım-Gürkan Çaldent (0-2)
18.9.2017-PAZARTESİ
A Kort:
Saat 10.30: Nursen Gülübay-Melis Çelebi (2-0)
Saat 19.00: Behram Norozipana-Ahmet O. Dostlar (0-2)
19.9 2017 SALI
A Kort:
Saat 19.00: Bahadır Yörük-Yunus Doğan (2-0)
Saat 21.00: Gediz Kulaç-Ömer Yüce (2-0)
B Kort
Saat 20.00: Elif Ünver-Fatma Ekener (2-0)
Saat 22.00: Behram Norozipana/Okan Altunsesli - Egemen Öztürk/MustafaÖn (2-0)
20.090.2017 ÇARŞAMBA
A Kort
Saat 17.00: İlker Engür-Oktay Ata (0-2)
Saat 20.30: Gürkan Çalderk-Sarp Pınar (0-2)
Saat 22.00: Emin Sever- Gediz Kulkaç (0-2)
B Kort
Saat 18.00: Güngör Akalın-Ersan Yaşar (2-0)
Saat 19.30: Oktay Ata/Barış Mert- Gürol Keçeci/Gökhan Özgünsoy (2-0)
Saat 21.00: Barış Mert-Alper Kurtuldu (2-0)
Saat 22.00: Fatma Akgül-Elif Ünver (0-2)

21.09.2017 PERŞEMBE
A Kort

Saat 19.00: Merve Aydın-İdil Tan (2-0)
Saat 20.30: A.Osman Dostlar-Ömer Can Aykuş (2-0)
Saat 21.30: Ertuğrul Göktunalı-Ali Aras (2-0)
B Kort
Saat 19.30: Aşkın Tatlıcan-Atakan Erdoğan (2-0)
Saat 21.00: Oktay Ata-Güngör Akalın (2-0)

22.09. 2017 CUMA

A Kort
Saat 19.00: Muharrem Döker/Atilla Üner - Yılmaz Satu/Hüseyin Keskin (2-1)
Saat 21.00: Atacan Türk-Mehmet Çalkın (2-0)
B Kort:
Saat 18.00: Atacan Türk/Ercan Sönmez-Cevdet Özer/Emre Tarkan (2-0)
Saat 20.00: Ödül Öktem-Arzu S. Güngör (2-0)

23.09.2017 CUMARTESİ

A Kort:
Saat 11.00 Sarp Pınar-Ercan Sönmez (2-0)
Saat 15.00 Atacan Türk-Barış Mert (2-0)

B Kort:
Saat 18.00 Merve Aydın-Emine Yerlikaya (2-1)
Saat 21.00 Aşkın Tatlıcan-Bahadır Yörük (0-2)

24.09.2017 PAZAR

A Kort:
Saat 10.30: Yılmaz Satu-Ceylan Korkmaz (2-0)
Saat 17.00 Oktay Ata/Barış Mert-Atacak Türk/Ercan Sönmez (2-0)
Saat 19.00 Elif Ünver-Ödül Öktem (0-2)
B Kort
Saat 17.00: Yılmaz Satu-Oğuz Yılmaz (+45 Erkekler Finali) (2-0) Yılmaz Satu ŞAMPİYON
Saat 18.30: Oktay Ata-Sarp Pınar (+35 Erkekler Finali) (2-0) Oktay Ata ŞAMPİYON

25.09.2017 PAZARTESİ
A Kort
Saat 17.30: Ahmet Osman Dostlar- Atacak Türk (0-2)
Saat 19.00: Bahadır Yörük-Gediz Kulaç (2-0)

26.09.2017 SALI

A Kort
Saat 16.00: Cihangir Arıkan-Ertuğrul Göktunalı (+55 Erkekler Finali) 0-2 Ertuğrul Göktunalı ŞAMPİYON
Saat 18.00: Merve Aydın-Nursen Gülübay (0-2)

27.09.2017 ÇARŞAMBA
A Kort
Saat 19.30: Atacan Türk-Bahadır Yörük (+25 Erkekler Finali) 2-0 Atacan Türk ŞAMPİYON
B Kort
Saat 20.00: Muharrem Döker/Atilla Üner - Behram Norozoipana/Okan Altunsesli 0-2

28.09.2017 PERŞEMBE
A Kort
Saat 20.00: Nursel Gulubay-Merve Aydın (Bayanlar Finali) 2-0 Nursen Gülübay ŞAMPİYON

29.09.2017 CUMA
Saat 19.30: Barış Mert/Oktay Ata - Behram Norozoipana/Okan Altunsesli  (Çift erkekler finali) 2-0 Barış Mert/Oktay Ata ŞAMPİYON




Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015