Headererboy
Anasayfa Tenis Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'na tam not
Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'na tam not
04 Ekim 2017 - 22:27

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'na tam not

Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü tarafından Karşıyaka’da ilk kez düzenlenen ve Gode Cengiz Spor Tesisleri Bostanlıspor Tenis Kortlarında yapılan Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası sona erdi.
İzmirli tenisçiler tarafından büyük ilgi gösterilen, kalabalık seyirci kitlesinin heyecanla seyrettiği turnuvaya, Migros, Damla Su, Karşıyaka Haber Gazetesi, www.karsiyakahaber.com, Köfteci Ramiz, Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü katkı verdi.
Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nın erkekler +25 Yaş mücadelesinin finalinde Atacan Türk, Bahadır Yörük'ü 6/0 ve 6/0'lık setlerle 2-0 yenerek şampiyon oldu.
Erkekler +35 Yaş finali Oktay Ata ile Sarp Pınar arasında oynandı. Oktay Ata rakibini 6/0 ve 6/1 yenerek kupanın sahibi oldu.
Erkekler +45 Yaşta Yılmaz Satu finalde Oğuz Yılmaz'ı 6/1 ve 6/2'lik setlerle 2-0 yenerek şampiyonluğu elde etti.
Erkekler +55 Yaş finalinde Ertuğrul Göktunalı Cihangir Arıkan'ı 6/1 ve 6/2'lik setlerle 2-0 yendi ve kupaya uzandı..
Bayanlarda nefes kesen finalde  Nursen Gülübay, Ödül Öktem'i 6/1 ve 6/3'lük setlerle 2-0 yenerek birinciliği elde etti.
Çift Erkekler finalinde Oktay Ata-Barış Mert ikilisi Behram Norozipana/Okan Altunsesli’yi her iki sette de 6/1 yenerek maçı 2-0 kazandı ve zafere ulaştı.
 İlk ikiye giren sporculara kupa, şampiyonlara Migros alışveriş çeki ve katılan tüm sporculara da Karşıyaka Belediyesi “Katılım Madalyası” verdi.
 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015