Headererboy
Anasayfa Masa Tenisi Masa Tenisi'nde hedef: Şampiyonluk...
Masa Tenisi'nde hedef: Şampiyonluk...
14 Şubat 2017 - 12:10

Masa Tenisi'nde hedef: Şampiyonluk...

Masa Tenisi şubemizin basın açıklaması şöyle:

Karşıyaka'nın ilk masa tenisi takımını kuran Bostanlıspor'da hedef önce İzmir, ardından Türkiye Şampiyonluğu.
Bostanlıspor Masa Tenisi takımının haftada 3 gün çalışma yaptığını ifade eden Bostanlıspor Masa Tenisi Şube Başkanı İlkay Özçelik, önlerindeki ilk hedefin İzmir Şampiyonasında ilk üçe girmek, şampiyonluk elde ederek Türkiye Şampiyonası'nda yarışma hakkını kazanmak olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı:
"Masa Tenisi takımımızı kısa bir süre önce kurduk. Çok deneyimli ve son derece de çalışkan olan antrenör Mustafa Şaşmaz'ı başantrenörlüğe getirdik. Bostanlıspor Kulübü Gode Cengiz Spor Tesisleri içindeki masa tenisi salonumuzda çalışmalarımızı ciddi bir şekilde yapıyoruz. Olanaklarımız ölçüsünde iyi hazırlanmaya çalışıyoruz. Önümüze hedef koyduk. Önce İzmir Şampiyonasında başarılı olup, tecrübe kazanacağız. Ardından da Türkiye Şampiyonasına katılarak Karşıyaka ve İzmir'imizi en iyi şekilde temsil edeceğiz."
Bostanlıspor Masa Tenisi Başantrenörü Mustafa Şaşmaz, yetenekli öğrencilerle çalıştığını ve hedeflerinin Karşıyaka'ya şampiyonluk getirmek olduğunu belirtti.
Şaşmaz, Karşıyakalı gençleri Bostanlıspor'da masa tenisi oynamaya davet ederek, "Artık okullardaki sınavlarda sporcu öğrencilere ek puanlar veriliyor. Masa Tenisi de bunlardan birisi. Hem spor yapın, hem de puanınızı arttırın" dedi.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015