Headererboy
Anasayfa Futbol Oral: Büyük tecrübe kazandık
Oral: Büyük tecrübe kazandık
31 Mayıs 2017 - 12:30

Oral: Büyük tecrübe kazandık

İzmir 2. Amatör Futbol Liginde bu yıl genç bir kadroyla mücadele eden ve beklenmedik sonuçlar alan Bostanlıspor’un genç antrenörü Mustafa Oral, “sportif başarımızın çok altında kaldık. Ancak büyük tecrübe kazandık” dedi.
Transfer sezonunda son yıllarda bir arada oynayan takımı tamamen değiştirildiğini ve geleceğe dönük 24 oyuncu alındığını ifade eden Bostanlıspor teknik sorumlusu ve A Takım antrenörü Mustafa Oral, “Birbirine yabancı 24 oyuncunun bir anda takım olması beklenemezdi. Antrenman sorunu da zaman zaman oluşunca ve tam sahada çalışma yapma şansımız olmayınca hazırlıksız lige girdik ve çok bocaladık. Takım olamadığımız ve panik yaşadığımız bir anda peş peşe yenen gollerle de farklı yenilgiler aldık. Ancak bıkmadık, utanmadık, yılmadık. Başımız öne eğilmedi. Biz doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam ettik. Edeceğiz de. Zaman içinde içimizdeki çürük elmaları da ayıtladık. Y.Örnekköy ve İmbatlı Yıldırımspor maçlarındaki futbolumuz, inancımız bizi gelecek için ümitlendirdi.Ligin en az gol atan ve en çok gol yiyen takımı olmaktan üzüntü duyuyoruz. Bu geçiş dönemimizi tecrübe kazanarak geçirdik” dedi.
Bostanlıspor Futbol Şube Sorumlusu Taner Çınar da, son maçlarda takım olmayı öğrendiklerini, bu yıldan tecrübe kazandıklarını belirtirken, “Doğru bir tanedir. Biz de bunun izinden yürüyoruz. Gelecek için ümitliyiz. Gelecek 10 yılın takımını kurmanın hesapları içindeyiz” dedi.   
 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015