Headererboy
Anasayfa Voleybol Sakız Adası'nda yeni kardeş kulübümüz: Nireas Kardamilon
Sakız Adası'nda yeni kardeş kulübümüz: Nireas Kardamilon
08 Mayıs 2018 - 14:52

Sakız Adası'nda yeni kardeş kulübümüz: Nireas Kardamilon

Türk-Yunan dostluğuna bir adım daha atan Bostanlıspor Kulübü, Türklerin uğrak yeri olan Sakız Adası'nda Kardamilon şehrinin kulübü Nireas Kardamilon ile kardeş kulüp oldu.
Kulüp Başkanımız Avni Erboy, davet üzerine gittiği Sakız Adası'nda, kökleri Türkiye'de olan, Bayraklı doğumlu Maria Soulika'nın misafiri oldu. Maria Soulika ile birlikte Nireas Kardamilon'uın voleybol alt yapı antrenmanını izleyen başkanımız Avni Erboy, beraberinde götürdüğü imzalı voleybol toplarını Yunan Kulübüne hediye etti.
Erboy'un bu jestinden son derece mutlu olan ve "Türkler bizim dostumumuz. Her kısa zamanda birlikte maç yapalım" önerisini getiren Sakız Adası kulübüne, başkanımız Avni Erboy "Biz de voleybol takımı yok. Ancak Karşıyaka Spor Kulübü bizim kulübümüz. Onların yaş grubu takımlarıyla maç yapmanızı sağlayacağız. Yaş gruplarında İzmir'de ve Sakız Adası'nda karşılıklı dostluk maçları yaparız" dedi. 
Önerisinden mutluluk duyan Yunan Kulübü başantrenörü Fragoulis Kyladiris "Diğer branşlarımızdan masa tenisi, tenis, basketbol, futbol alt yapılarında da Bostanlıspor'la karşılıklı dostluk maçları yaparız" teklifini başkanımız mutlulukla kabul etti.
İki kulübün artık "kardeş kulüp" olduğunu ifade eden  Fragoulis Kyladiris ve asistan coch Angeles Kytrilakis en kısa zamanda yeniden görüşmek dileğinde bulundular. Başkanımız Avni Erboy, sporcularla birlikte fotoğraf çektirdi.

 
Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015