Headererboy
Anasayfa Genel Tam gün spor kampımıza kayıtlar başladı...
Tam gün spor kampımıza kayıtlar başladı...
04 Nisan 2017 - 12:26

Tam gün spor kampımıza kayıtlar başladı...

Kulübümüzün düzenlediği ve tesislerimizde yapılacak tam gün spor kampının kayıtları başladı. Bu konudaki basın bültenimiz şöyle:
Şehrin göbeğinde tam gün spor kampı...
Bostanlıspor, ay aylarını şehirde geçirmek zorunda kalıp da, tatil, kamp, eğlence, dinlence, eğitim ve spor olarak değerlendirmek isteyenlere "Tam gün yaz spor kampı" düzenledi.
"Şehrin Göbeğinde tam gün spor kampı" olarak organize edilecek olan spor kampına katılacak öğrenciler, gün içinde  çeşitli branşlarda spor yapma olanağı bulabileceği gibi, eğlenecek ve yaz tatilinin de keyfini çıkaracak.
Bostanlıspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde hafta içi sabah 09.00, akşam 18.00 arasında düzenlenecek yaz spor kampında futbol, basketbol, masa tenisi, cimnastik, atletizm, tenis, dart, kick boks, aikido gibi spor branşlarını yapabileceği gibi drama ve tiyatro çalışmalarına da katılacak.
Çeşitli eğlencelerin de düzenleneceği, çevre gezilerinin yapılacağı tam gün spor kampının tatile çıkamayan, çocuklarını bırakacak yer bulamayan, yazlığı olmayan ailelerden gelen istek üzerine düzenlediklerini ifade eden yetkililer fiyatların ekonomik tutulduğunu ve diyet uzmanlarının hazırlayacağı öğle yemeği ile ikindi kahvaltısının da verileceğini belirttiler. Ön kayıtların başladığını ve 0-544-7351912 numaralı telefondan ayrıntılı bilginin alınacağını ifade eden Bostanlıspor yönetimi, yetenekli çocukların daha sonra istemeleri halinde yarışmacı takımlara alınıp lisansiyer de yapılabileceğini söyledi. Kampa 7-15 yaş grubu kabul edilecek.  
 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015