Headererboy
Anasayfa Tenis Tenisciler kortlarımızda buluşacak...
Tenisciler kortlarımızda buluşacak...
09 Ağustos 2017 - 10:19

Tenisciler kortlarımızda buluşacak...

Tenisciler Bostanlı'da buluşmaya hazırlanıyor... Bostanlıspor Kulübü tarafından organize edilen Karşıyaka Belediyesi, Migros, Ramiz, Karşıyaka Haber Gazetesi'nin destek verdiği "Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası" 16 Eylül'de Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde başlayacak.
Bostanlı'da ilk kez böylesine anlamlı bir tenis turnuvasının yapılacağını ifade eden Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy, tüm teniscileri şampiyonaya davet etti.
Erboy, turnuvayla ilgili olarak da şu bilgiyi verdi:
"Erkekler +25, +35, +45, +55, bayanlar +20, +40, çift bayanlar toplam +50, çift erkekler toplam +60 kategorilerinde yapılacak olan şampiyonada birinciler sürpriz hediye verilecek. Tüm katılanlara da şampiyona anısına madalya armağan edilecek. Tenislerimizdeki kortlarda ilk kez böyle bir organizasyon düzenliyoruz. Turnuvanın genel direktörlüğünü Özgün Doğan, yönetimini ise Muharrem Döker, Volkan Çetin, Yiğit Erboy yapacak. Son kayıt tarihi 6 Eylül olup, kaydını yaptıran tenisciler 8-15 Eylül tarihleri arasında (saat 13.00-15.00) antrenörlerimizle ücretsiz olarak antrenman amacıyla kortlarımızda tenis oynayabilecek. Şampiyonaya tüm teniscilerimizi davet ediyor ve katılmalarını bekliyoruz."
Kayıtların Bostanlıspor Kulübü'nde yapılmaya başlandığını sözlerine ekleyen Erboy, "şampiyonada maçlar hafta sonu gündüz ve akşam saatlerinde oynanacak" dedi.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015