Headererboy
Anasayfa Tenis Teniste 2 şampiyon belli oldu
Teniste 2 şampiyon belli oldu
24 Eylül 2017 - 21:13

Teniste 2 şampiyon belli oldu

Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası'nda bugün +35 ve +45 Erkekler finalleri oynandı. Gode Cengiz Spor Tesisleri Bostanlıspor Tenis Kortlarında oynanan pazar programından 2 şampiyon çıktı...
Sabah yarıfinalde Ceylan Korkmaz'ı 2-0 yenen Yılmaz Satu, akşam finalde Oğuz Yılmaz'ı 6/1 ve 6/2'lik setlerle 2-0 yenerek şampiyonluğu elde etti. Kategorisinde tüm rakiplerini yenen Yılmaz Satu'ya şampiyonluk kupası ve Migros Hediyesini Bostanlıspor Yöneticisi Ümit Şenuyar, İkincilik Kupası'nı da Oğuz Yılmaz'a da turnuvanın direktörü Muharrem Döker verdi.
Günün diğer final maçı +35 Erkeklerde Oktay Ata ile Sarp Pınar arasında oynandı. Oktay Ata rakibini 6/0 ve 6/1 yenerek kupanın ve Migros hediyesinin sahibi oldu. Şampiyon Oktay Ata'ya kupasını Turnuva direktörü Muharrem Döker, ikincilik kupasını da Bostanlıspor yöneticisi Ümit Şenuyar verdi.  
Günün çift erkekler yarıfinalinde Oktay Ata/Barış Mert çifti Atacan Türk/Ercan Sönmez çiftini 2-0 yenerek finalist oldu.
Tek bayanlarda yarıfinalde Elif Ünver-Ödül Öktem Elif Ünver'i 2-0 yenerek finale yükseldi.
Karşıyaka Belediye Başkanlığı Tenis Turnuvası yarın devam edecek.


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015