Headererboy
Anasayfa Genel Tuğsavul'a özel plaket
Tuğsavul'a özel plaket
17 Şubat 2017 - 11:28

Tuğsavul'a özel plaket

Asbaşkanımız Muzaffer Tuğsavul'a yönetim kurulumuz adına başkanımız Avni Erboy "özel teşekkür plaketi" sundu.
Yönetim Kurulunda başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken ve sosyal sorumluluk projelerine önemli imzaları atarak, görevini layikiyle yapması nedeniyle yönetim kurulumuz tarafından ödüle layik görülen asbaşkanımız Muzaffer Tuğsavul'a yönetici sıfatıyla verilen özel ödülün ilk olduğunu ifade eden başkanımız Avni Erboy, "Muzaffer bey gerçekten yönetim dışında olduğu günlerden bu yana özverili çalışmalarıyla bizleri son derece mutlu etti. Kulübümüzde aldığı yöneticilik ve asbaşkanlık görevini yerine getirirken örnek oldu. Biz ekip olarak çalışmalarımızı yapıyoruz. Hepimiz semtimiz, mahallemiz ve ilçemiz için var gücümüzle elimizden geldiğince bir şeyleri yapabilmenin uğraşı içine giriyoruz. Destekler alıyor, bir adım daha öne çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yepyeni gençler yetiştiriyor ve çocuklarımızı mümkün olduğunca sporun içine çekerek kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp, çok uzağında tutuyoruz. Bu amaç doğrultusunda Muzaffer bey diğer yöneticilerimiz gibi çalışmalarımıza ortak oluyor ve katkı veriyor. Son dönemdeki özverili çalışmalarını ödüllendirmek istedik. Bize destek verenler gibi artık kendi içimizdeki arkadaşlarımızı da onurlandırmamız gerektiğine inandık ve bunu da ilk olarak Muzaffer Tığsavul'a bir teşekkür plaketi vererek gerçekleştirdik. Bundan böyle bir adım öne çıkan yöneticilerimizi de ödüllendirmeyi amaçlıyoruz" dedi.
Asbaşkanımız Muzaffer Tuğsavul, yönetim kurulundaki arkadaşlarına bu nazik jesti için teşekkür ederek, "Elele bir şeyler yapabiliyorsak ne mutlu bize. Yaşadığımız kentin adını taşıyan kulübümüze elbette sahip çıkmamız gerekiyor. Elimizden geldiğince destek olmamız da şart. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da büyük bir şevkle çalışmalarımı sürdüreceğim. Başta başkanımız olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Elele vererek daha güzel işler başaracağımız ümidindeyim" dedi. 


Bostanlıspor Kulübü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Yazılı ve Görsel İçerikler İzin Alınmadan ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz. Tüm Hakları Bostanlıspor Kulübüne Aittir. Bostanlıspor © 2015