Bostanlıspor masa tenisinde 3 kupa ile taçlandı

Bostanlıspor masa tenisinde 3 kupa ile taçlandı

Çeşitli spor branşlarının yanı sıra masa tenisinde de iddialı olan Bostanlıspor, bayanlarda 2018 yılını başarılı geçirdi ve 3 kupa ile taçlandırdı.
Bostanlıspor, bayanlarda 2018 yılını başarılı geçirdi ve 3 kupa ile taçlandırdı. Son olarak İzmir Halkapınar Spor Tesisleri Masa Tenisi Salonu’nda yapılan İzmir Gençler Takımlar Masa Tenisi Birinciliklerinde İzmir Büyükşehir Belediyespor takımlarının ardından kürsüye çıkan ikinci takım olarak büyük başarı elde eden Bostanlıspor’un genç kızlarının hedefi önce İzmir, ardından da Türkiye Şampiyonluğu…
Kısa bir süre önce kurulan Bostanlıspor Genç Kız Masa Tenisi takımının kürsüye Ekin Yeler, Ezgi Karaca, Nazlıcan Seçkin’den  kurulu ekip 2. takım olarak, İzmir Büyükşehir Belediyespor A ve B Takımlarının ardından 3. olarak çıkmasının büyük başarı olduğunu belirten Bostanlıspor Masa Tenisi Şube Başkanı İlkay Özçelik, “Büyük bayanlardaki ikincilik ve üçüncülükten sonra genç kızlarımızla gelen üçüncülük kupası bizleri mutlu etti. Gelecek için de umut verdi. 2018 yılında katıldığımız 3 şampiyonayı da kupasız kapatmadık ve üçünden de 1 ikincilik, 2 üçüncülük ile başarılı olduk. Şimdi hedefte İzmir şampiyonluğu var. Oyuncularımızın çoğu kendi alt tyapımızda masa tenisine başlayan tecrübesiz oyuncularımız. Gelecek yıl da aynı kategoride mücadele edecekler. Aynı zamanda büyük bayanlar birinciliklerine de katılacaklar” dedi.
Özçelik, erkek takımlarının çok tecrübesiz olduğunu, yıl içindeki çalışmalarıyla tecrübe kazanarak dereceye gireceklerini söyledi. “Şimdi hedefimizde daha iyi başarılar ve erkeklerimizden de gelecek kupalara odaklanacağız. Bu başarıyı elde eden başantrenörümüz Mustafa Şaşmaz ve sporcularımızı kutluyoruz” diye iddiasını dile getiren İlkay Özçelik, Karşıyakalı genç ve büyükleri masa tenisi sporuna davet ederek, “ayrıntılı bilgiyi web sitemizden alabilirsiniz” dedi.