29 Ekim Masa Tenisi Turnuvamız nefesleri kesti

Kulübümüzün düzenlediği geleneksel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Masa Tenisi Turnuvası Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri açık havada yapıldı.

Turnuva öncesi piknik havasında geçen eğlenceden sonra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da coşkuyla kutlandı. Kulübümüzün masa tenisi sporcuları orguyla marş çalan Masa Tenisi Başantrenörümüz Mustafa Şaşmaz’ın önderliğinde marşları hep birlikte söylediler. Zaman zaman sporculara velileri de eşlik etti. 

Velilerin de izlediği 29 Ekim Masa Tenisi Turnuvası’nda lise ve ortaokul öğrencileri ayrı gruplarda mücadele etti. Adeta kıran kırana geçen ve nefes kesen karşılaşmalar sonunda dereceye girenlere ödüllerini Masa Tenisi başantrenörümüz Mustafa Şaşmaz, futbol takımlarımızın teknik sorumlusu Behiç Basatuğrul, Tenis başantrenörümüz Serhan Ekecan ve sporcu velisi Barış Hitay verdi. 

Katılan tüm sporculara günün anlamına sertifika verilirken, ilk dörte giren masa tenisçilere de Başkanımız Avni Erboy’un yazdığı Fair Play Kervanı ve Mutluluk Üçgeni isimli kitapları hediye edildi.  

Karşılaşmalar sonunda ilk dördü şu sporcular paylaştı:
Lise Grubu:
1. Sahra Zengin, 2. M. Emir Hitay, 3. Emre Göknur, 4. Kayra Zengin.
Ortaokul Grubu:
1. Gökberk Baykal, 2. Toprak Yamacı, 3. Umut Dirgar, 4. Rüzgar Albay.