ŞEREF TABLOSU

BOSTANLISPOR KULÜBÜ’NÜN AVNİ ERBOY BAŞKANLIĞINDAKİ BAŞARILARI:

2012-TÜBÖK 8. Mazhar Zorlu Yılın Spor Kulübü Ödülü
2012-TMOK (Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi) FAİR PLAY KONSEYİ 2012 yılı Davranış Dalı Büyük Ödül Adayı
2017-TÜFAD Yılın Takımı Ödülü (Bostanlıspor Ragbi)
2020-Gençlik ve Spor Bakanlığı Başarı Belgesi
2021- Türkiye Oryantiring Federasyonu Başarı Ödülü
2021- CIFP (Uluslararası Fair Play Birliği) Dünya Fair Play Ödülü

2022- TÜFAD Yılın Spor Kulübü Ödülü

 

FUTBOL
İzmir 1.Amatör Futbol Ligi Grup Şampiyonluğu
2012 İzmir 2. Amatör Futbol Ligi play off finalisti

RAGBİ
2013 Türkiye Bayanlar Ragbi Şampiyonası TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ (Kahramanmaraş- Pazarcık)
2013/2014 sezonu Türkiye Erkekler Ragbi 2. Lig Şampiyonluğu
2014 Türkiye Bayanlar Ragbi Şampiyonası TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU (İzmir-Buca)
2015 Türkiye Bayanlar Ragbi Şampiyonluğu TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU (Kayseri- Yahyalı)
2015 Karşıyaka Belediye Başkanlığı Kupası Şampiyonluğu
2015 Ankara Bayanlar Ragbi Turnuvası Şampiyonluğu

BEYZBOL
2013 Türkiye Beyzbol Şampiyonası +18 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ (Antalya-Alanya)
2014 Türkiye Beyzbol Şampiyonası +18 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ (Antalya-Kemer)
2017 Türkiye Beyzbol Şampiyonası 11.’lik

SOFTBOL
2014 Türkiye Softbol Şampiyonası 14 Yaş Grubu TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ (Karaman)

BASKETBOL
1996 İzmir Büyük Erkekler Basketbol Şampiyonası Grup ŞAMPİYONLUĞU
1997 İzmir Büyük Erkekler Basketbol Şampiyonası GRUP ŞAMPİYONLUĞU
1998 İzmir Basketbol Ligi (Büyük Erkekler) İZMİR ŞAMPİYONLUĞU
2000 Türkiye Erkekler Bölgesel Lig Grup 3.Lüğü
2014 Türkiye Erkekler Bölgesel Ligden 3. Lige Terfi
2015 Türkiye 3. Lig play off yarı finalist 2. Lige yükseliş

AMERİKAN FUTBOLU
2013 Türkiye Bölgesel Lig 2.Ligi
2014 Türkiye Bölgesel Lig Şampiyonluğu

SUALTI RAGBİSİ
2012 Türkiye Sualtı Şampiyonası 5.liği
2012 Türkiye Gençler Sualtı Şampiyonası 5.liği
2013 Türkiye Sualtı Ragbi Şampiyonası  5.liği

VOLEYBOL
2012 İzmir Küçük Erkekler Şampiyonluğu
2012 İzmir Küçük Kızlar İkinciliği
2013 İzmir Büyük Bayanlar 3.lüğü

HENTBOL
2013 İzmir Küçük Erkekler 3.lüğü

PALETLİ YÜZME
2013 Türkiye 3.lüğü

KİCK BOKS
2017 İzmir Bireysel Şampiyonluk
2017 Ege Bölge Bireysel Şampiyonluk
2018 İzmir Şampiyonluğu
2018 Ege Bölge Bireysel Şampiyonluk
2018 Türkiye İkinciliği
2019 30 Ağustos Zafer Turnuvası İkinciliği
2019 30 Ağustos Zafer Turnuvası Üçüncülüğü
2019 Ege Bölge Şampiyonluğu
2019 Ege Bölge İkinciliği
2019 Ege Bölge Üçüncülüğü
2019 Ege Bölge İkinciliği
2021 Ege Bölge Üçüncülüğü
2022 İller arası Kick Boks Şampiyonası 1 İkincilik, 3 üçüncülük.
2022 Ege Bölge Şampiyonası 1 üçüncülük.

MUAY THAİ
2017 İzmir Bayanlar Bireysel Şampiyonluk
2017 İzmir Bireysel Şampiyonluk
2017 Ege Bölge Şampiyonluğu
2018 İzmir Bireysel Şampiyonluk
2018 Ege Bölge Şampiyonluğu
2018 Türkiye Şampiyonluğu
2018 Türkiye İkinciliği
2018 Türkiye Üçüncülüğü
2019 İzmir Üçüncülüğü
2020 Ege Bölgesi Yıldızlar ve Küçükler şampiyonluk, ikincilik, üçüncülük
2020 Ege Bölgesi Gençler Şampiyonası ikincilik
2021 Ege Bölge Şampiyonluğu, Ege Bölge İkinciliği, Ege Bölge Üçüncülüğü
2021 Zafer Kupası. İkincilik
2021 Ege Bölge Şampiyonası şampiyonluk, 3 ikincilik.
2022 Ege Yıldızlar ve Minikler Ege Bölge Şampiyonası 2 Şampiyonluk, 1 İkincilik
2022 İzmir Şampiyonluğu, Türkiye Şampiyonası Final Grubu
2022 Türkiye Üçüncülüğü
2022 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü Ege Bölge Şampiyonası 1 şampiyonluk 3 ikincilik
2022 Gençler İzmir Şampiyonluğu
2022 Minik ve Yıldızlar 3 Ege Bölge Şampiyonluğu
2023 Türkiye Şampiyonası İl Seçmeleri 3 şampiyonluk, bir üçüncülük.
MASA TENİSİ
2017 Büyük Bayanlar İzmir İkinciliği
2018 Büyük Bayanlar İzmir Üçüncülüğü
2018 Genç Bayanlar İzmir Üçüncülüğü
2019 Çift Bayanlar İzmir Üçüncülüğü
2021 Çift Bayanlar İzmir Üçüncülüğü
2022 Elit 16 Tek Kadınlar Üçüncülüğü
2022 Çanakkale Şehitlerini Anma Turnuvası Üçüncülüğü
2022 İzmir 2.Liği, Ege Bölge 2.Liği

2022 İzmir 2 üçüncülük.

DRAGON
2013 İzmir Dragon Cup Genel Klasman Şampiyonu
2013 Takımlar Birincisi
BADMİNTON
2012 Bireysel İzmir ve Türkiye Şampiyonlukları
2013 Bireysel İzmir ve Türkiye Şampiyonlukları

ORYANTİRİNG
2020 Karşıyaka Belediye Başkanlığı Kupası Oryantiring Birinciliği bireysel 3 birincilik, 2 ikincilik,
2020 Cumhuriyet Kupası Oryantiring Şampiyonası 3 birincilik, 1 ikincilik, 2 üçüncülük. Takım halinde kadınlar ve erkekler 2.’lik.
2020 Alanya Uluslararası Oryantiring Şampiyonası üçüncülük
2020 Aksaray Türkiye Oryantiring Şampiyonası 1. Ayağı Kadınlar 21 yaş İkincilik, Kadınlar 50 yaş Üçüncülük.
2021 “Eski yıla veda, yeni yıla merhaba Yarışı” Genç erkekler: Birincilik, İkincilik, +20 Yaş Kadınlar: Birincilik, Minik kadınlar: Üçüncülük, Minik erkekler: Üçüncülük.
2021 Şehit J.Asb. Kd. Bçvş. Süleyman Demirel 2. Kademe 14 yaş üstü Türkiye Şampiyonası : Gece Yarışı 2.lik, 5.’lik, KYB Yetişkinler: ikincilik, +35 yaş Kadınlar: üçüncülük. Yetişkin Kadınlar: 4.’lük, 50 yaş kadınlarda 6.’lık.
2021 Türkiye Şampiyonası 1 İkincilik, 2 Üçüncülük.
2021 Avrupa Spor Haftası Yarışmaları (Buca) 2 Birincilik, 1 ikincilik
2021 Karşıyaka Belediye Başkanlığı Yarışmaları 4 birincilik, 2 ikincilik 2 üçüncülük
2021 Türkiye Şampiyonası Zübeyde Hanım 1. Kademe Yarışmaları 1 ikincilik, 2 üçüncülük,
2022 Türkiye Şampiyonası Alanya (Antalya) 2. Kademe Yarışmaları 1 İkincilik.
2022 Türkiye Şampiyonası Urla (İzmir) 1. Kademe Yarışları E12 1 ikincilik, 1 üçüncülük, K10 ikincilik.
2022 Türkiye Şampiyonası Sındırgı (Balıkesir) 2. Kademe K10 Türkiye Şampiyonluğu
2022 Türkiye Şampiyonluğu Bursa 3. Kademe K10 Türkiye İkinciliği
2022 İzmir Labirent Oryantiring Birincilikleri 1 şampiyonluk 1 üçüncülük
2022 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Uluslararası Dostluk Kupası 2 birincilik, 1 ikincilik
2022 29 Ekim Kupası 1 şampiyonluk, 2 ikincilik, 1 üçüncülük
2022 Türkiye Şampiyonası +16 1. Ayak Yarışları Kocaeli 2 Şampiyonluk 1 İkincilik.
2023 Türkiye Oryantiring Federasyonu U14 İzmir Yarışları 2 birincilik, 3 ikincilik, 1 üçüncülük, 2 dördüncülük.
2023 Türkiye Oryantiring Şampiyonası 2. Kademe Yarışmaları (Osmaniye) 2 şampiyonluk, 1 ikincilik, 1 üçüncülük.
TENİS
2021 İzmir İl Temsilciliği 9 Eylül Kupası 12 Yaş Erkekler: Birincilik, ikincilik, üçüncülük.

2021 İzmir İl Temsilciliği 9 Eylül Kupası 12 Yaş Kadınlar: Birincilik, ikincilik, üçüncülük.
2022 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası 12 Yaş Birincilik, İkincilik

BİSİKLET
2022 Alanya-Türkiye Bisiklet Sezon Kapanış Yol Yarışları genel Klasman.