A Takımımız iki özel maçı kazandı

İzmir 1. Amatör Futbol Ligi’nde mücadele edecek olan Futbol A Takımımız, hazırlıklarının son aşamasına geldi.

Uzun süredir çalışmalarını Gode Cengiz ve Hasan Türker Futbol Sahalarında sürdüren ekibimiz, 2 hazırlık maçında göz doldurdu.

Futbol A Takımımız İzmir 1. Amatör Ligin Bayraklı grubu ekiplerinden Karşıyaka Kültürspor’u 3-1, Onur Gençlik’i de 4-1 yendi.

Bazı eksiklerinin göz battığını ancak kısa sürede bunların da giderileceğini ifade eden kulübümüzün Futbol Şube Sorumlusu Taner Çınar, “Hazırlık maçlarında aldığımız sonuçları ciddiye almıyoruz ancak bize oynanan futbol gelecek için fikir veriyor. Transfer aşamasında olan iki üç futbolcu ile kadromuzu tamamlayacağız. Bu tecrübeli oyuncularla da orta sahamızı güçlendireceğiz” dedi. 

Son hazırlık maçından sonra lige odaklanacaklarını ve ilk hafta oynayacakları Erdem Esentepespor maçını düşüneceklerini belirten Taner Çınar, “İlk hafta şampiyon adayı olan ve transferlerle güçlü bir kadro kuran rakibimizden çekinmiyoruz. Tedbirli olup kazanmak için oynayacağız. Lige de 3 puanla başlamak istiyoruz. Teknik sorumlumuz Mustafa Oral, antrenörümüz Tolga Aktan ve futbolcularımıza güveniyoruz” diye sözlerini tamamladı.