Çocuklar tenise, veliler seramiğe…

Kulübümüz, Karşıyaka Sanat Derneği ve Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile yeni bir uygulama başlattı. Çocuklar tenis oynarken, velileri de seramik çalışmalarına katılacak.

Kulübümüz ve Karşıyaka Sanat Derneği Başkanı Avni Erboy, Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün büyük destek verdiği projelerinde çocuklarını spora getiren velilerin boş oturmaları yerine seramik kursuna katılmalarını ve bu kursta eğitim görmelerini amaçladıklarını söyledi. 

Erboy, Eylül ayında başlayacak olan uygulamanın ilk etapta tenis-seramik olarak başlayacağını ardından da basketbol-seramik, futbol seramik olarak devam edeceğini ifade etti.    

Karşıyaka Sanat Derneği & Bostanlıspor & Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü projesinde, haftanın iki günü de özel seramik atölyesinin açılacağını ve buraya seramik çalışması yapacakların kabul edileceğini sözlerine ekledi.

Gülce Albayrak ve Betül Yanık’ın öğreticilik yapacağı Seramik Kursuna katılmak isteyenler kulübümüze şahsen müracaat ederek kayıt yaptırabilecekler.