Futbol A Takımımıza 18 yeni oyuncu

İzmir 2. Amatör Futbol Ligi’nde önümüzdeki hafta başlayacak olan lig maçların son hazırlıklarını Teknik Sorumlumuz Mustafa Oral yönetiminde sürdüren A Takımımız kadrosunu 12’si transfer, 6’sı alt yapısından 18 futbolcu ile güçlendirdi.

Bostanlıspor A Futbol Takımının teknik heyetin istediği doğrultuda transfer yaptığını ifade eden kulüp Başkanı Avni Erboy,  “Bu sezon futbol takımına iyi bir bütçe ayırdık ve bunu da en ekonomik şekilde kullanmanın gayreti içindeyiz. En büyük pay aktarma giderlerine oldu. Geçen sezon ligde mücadele eden takımımızda yer alan 10 oyuncumuzu üst liglerdeki çeşitli takımlara verdik. Bunların yerine teknik heyetimizin yıl boyu  izlediği 12 yeni futbolcu aldık. Bunlardan en önemlisi Akhisarspor’un Süper Lig’de oynadığı dönemde 3. kaleci olan ve ligde de forma giyen, geçen sezonu Kütahyaspor’da geçiren Berker Öncü oldu. Ayrıca Alt yapımızdan 6 oyuncumuzu  A takıma dahil ettik. Amacımız önce iyi futbol oynamak, rakiplerimize, hakemlere ve seyircilere saygı duymak, centilmenlikten, fair play ruhundan ayrılmadan sahada kazanmak veya kaybetmek. Bir maç kazanmakla ne şampiyon olunuyor, bir maç kaybetmek de ne dünyanın sonu. Bu bilinçle sahaya çıkıp en iyi sonucu almaya gayret edecek bir ekip yaratan teknik heyetimizi kutluyorum. İnşallah yanılmayız ve sezon sonunda alkışlanan bir takımı geride bırakır ve başarıya ulaşırız” dedi.

Teknik Sorumlumuz Mustafa Oral yönetiminde çalışmalarını Hasan Türker ve Gode Cengiz Suni Çim futbol sahalarında sürdüren A Takımımız kadrosuna şu futbolcuları transfer ederek dahil etti:
Berker Öncü (Kütahyaspor), Bekir Atar (K.Çiğli Yenimahalle), Berkan Turhan (Demirköprüspor), Egemen Atagün (Eski İzmirspor), Kenan Çiçek (Koyunderespor), Özenç Yaşar (Harmandalıspor), Emrullah Azizoğlu (Karabağlar Hiresspor), Fatih Yılmaz (Karşıyaka Kültürspor), Kaan Düzcan (Evka5spor), Tibet Oduncular (Mavişehir 79 Yıldızspor), Burak Sağlamtürk (Yeşiltepespor), Anıl Musa Arslan (İzmir Genç Manisalılar)