Kulübümüzden oryantiring için büyük atak…

İzmir’de Oryantiring’de büyük organizasyon için geri sayım başladı.

29. spor branşını oryantiring olarak tescil ettiren Bostanlıspor Gençlik Spor Kulübü bu dalda çalışmalarına devam ediyor. Karşıyaka Belediye Başkanlığı Yarışından sonra bu kez de İzmir Fuarında (Kültürpark) büyük bir organizasyona imza attı.

Bostanlıspor, Türkiye Oryantiring Federasyonu’nun izniyle, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Oryantiring İzmir İl Temsilciliği’nin destekleriyle 24 Ekimde “9 Eylül-29 Ekim Kupası Oryantiring Şenliği” düzenledi.

Kültürpark’ta yapılacak ve tüm korona virüs koruma tedbirlerinin alınacağı oryantiringin bugüne kadar İzmir’de yapılan en görkemli organizasyon olacağını ve tüm sporcuların sosyal mesafeye uyarak yarışacağı  “9 Eylül-29 Ekim Kupası Oryantiring Şenliği”yle ilgili açıklama yapan Kulübümüzün Oryantiring Şube Danışmanı Cengiz Altun, çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Haritamızda korona virüs önlemleri için revizyon yaptık. Sınırlı sayıda kulüp ve sporcunun katılmasını sağlamak için her türlü önlemimizi de aldık. Bostanlıspor Kulübü Başkanı Avni Erboy’a bu konuda çok teşekkür ederiz. Bize büyük destek veriyor. Önümüzü açıyor. İl temsilcimiz Mustafa beyin desteklerini her an görmek bizim moralimizi arttırıyor. Özellikle bu yarış için bizi motive eden ve yanımızda olduğunu hissettiren federasyon başkanımız Hacer Akyüz’e sonsuz teşekkür ederiz.