Masa Tenisinde hedefimiz deplasmanlı lig

Masa Tenisi takımlarının oluşumu kısa olmasına karşın, Kadınlarda İzmir ikinciliği gibi başarıya imza atan kulübümüz bu branşta yeni hedefini 2022 yılında Deplasmanlı Lig olarak belirledi.

“Daha çok şampiyon sporcu yetiştireceğiz” sloganıyla çalışmalarına Gode Cengiz Spor Tesisleri’nde devam eden masa tenisi sporcularımız, haftanın belirli günlerinde antrenör Mustafa Şaşmaz yönetiminde ter döküyor.

Kendi yetiştirdikleri sporcuların tecrübe kazanmasıyla liglere katılmayı hedeflediklerini belirten Bostanlıspor Genel Sekreteri ve Masa Tenisi Şube Başkanı İlkay Özçelik, “Covid 19 nedeniyle ara vermek zorunda kaldığımız masa tenisi çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçmişte Kadınlarda takım olarak İzmir İkinciliğimiz, bireyselde ikincilik, üçüncülük vardı. Bu kez erkek takımımızı da devreye sokmak istiyoruz. Başkanımız Avni Erboy’dan aldığımız destekler şubemize güç veriyor. Çalışmalarımızı antrenörümüz Mustafa Şaşmaz ciddi bir şekilde sürdürüyor. Hedef 2022 yılında daha büyük başarılar kazanmak, yetiştireceğimiz sporcularımızı milli takımlara yükseltmek. Bu arada da deplasmanlı lige katılmak” dedi.     

İlkay Özçelik, çalışmaların kısıtlı olanaklara karşın neşeli ve seviyeli bir şekilde Gode Cengiz Tesisleri’nde sürdüğünü ifade ederek şöyle dedi: “Karşıyaka’yı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Bize katılmak isteyenler 0 544 7351912 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirler.”