Muay-Thai’de şampiyonuz

Karşıyaka’nın alternatif sporlardaki sesi olan kulübümüz, Muay Thai’de yine kürsüdeki yerini aldı. 3 sporcumuz da dereceye girdi.

Atatürk Stadı Boks Salonu’nda sona eren 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Gençler ve Büyükler Ege Bölge Şampiyonası’na 3 sporcusu ile katılan kulübümüz, 3 kez kürsüye çıktı. 81 kilo büyüklerde sporcumuz Barış Aşkın şampiyon oldu. 81 kilo Gençlerde sporcumuz Samet Öner ikinci olarak madalya alırken, 63.5 kiloda da sporcumuz Gökmen Nusret Başay üçüncülüğü elde etti.

3 sporcusunun kürsüye çıkmasının başarı olduğunu belirten Antrenörümüz Aytaç Uyanıker, “her geçen maç daha da tecrübe kazanan sporcularımız adım adım hedeflerine ulaşıyor” dedi.

Karşıyaka’da alternatif sporlarda güvenilir bir adres olduklarını başarılarıyla da perçinlediklerini belirten Başkanımız Avni Erboy, “Sporcularımızı ve antrenörümüz Aytaç Uyanıker’i tebrik ederim. Bize destek olan, güç ve moral veren Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Suat Korkmaz ve fahri yöneticimiz Ömer Örün’e de teşekkür ederiz” dedi.