Sporcumuz Tarık Ziya Şenaras Milli Takım’da

Kulübümüzün Türkiye Şampiyonu yıldız muaythai sporcusu Tarık Ziya Şenaras Avrupa Şampiyonası’na katılacak Türk Milli Muaythai Takımı’na seçildi.

Ankara’da 21-28 Mart tarihleri arasında yapılacak Avrupa Minik, Yıldız, Genç ve U23 Erkekler Muaythai Şampiyonası’nda ay yıldızlı formayı giyecek olan kulübümüzün şampiyon sporcusunun hedefi kürsüye çıkmak. İlk kez milli formayla Avrupa Muaythai Şampiyonası Yıldızlar 46 kiloda ringe çıkacak olan Tarık Ziya Şenaras, antrenörümüz Aytaç Uyanıker yönetiminde çalışmalarını ara vermeksizin sürdürdü. 

Kulüp Başkanımız Avni Erboy, ragbi, Amerikan Futbolu, softbol, beyzbol, paletli yüzme, kickboks ve oryantiringten sonra milli takıma muaythai sporcusu vermenin gururunu yaşadıklarını ifade ederek, “alt yapımızdan yetişen sporcumuz Tarık Ziya Şenaras’ın A Milli Takıma seçilmesi ve Ay Yıldızlı formayla Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olması bizim için gurur verici. Kendisini yetiştiren antrenörümüz Aytaç Uyanıker ile birlikte uzun süredir şampiyonaya hazırlanan sporcumuza başarılar diliyoruz. Onu kürsüde alkışlamak istiyoruz” dedi. 

Sporcumuz Tarık Ziya Şenaras, antrenörü Aytaç Uyanıker ile birlikte milli takım kampına katılmak üzere bu gece Ankara’ya gitti.