Yaşam ve Fair Play Resim Yarışmamızın ödülleri dağıtıldı

Kulübümüzün yaş grubu alt yapı ve spor okullarına devam eden sporcuların katıldığı “Yaşam ve Fair Play Resim Yarışması”nın ödülleri Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesisleri’nde düzenlenen mini törenle dağıtıldı.

Ödül alan sporcularımızın yanı sıra, yönetim kurulu üyelerimiz, sporcu velilerimiz, antrenörlerimiz ile sporcularımızın da katıldığı törende konuşma yapan başkanımız Avni Erboy, sporcuları kutladı ve “Önceliğimiz çocuklarımıza iyi bir eğitim verebilmek. Fair Play olgusunu aşılamak ve onların toplumun her kesiminde örnek olmalarını sağlamak. Bunları gerçekleştirebildiğimiz an sportif başarı da kendiliğinden gelecektir. Biz geleceğiniz olan bu çocuklarımızla gurur duyuyoruz. Derece alan, almayan, katılan veya katılmayan tüm çocuklarımızı örnek olmaları nedeniyle kutluyor ve alkışlıyorum” dedi.

“Yaşam ve Fair Play Resim Yarışması”nın ödüllerini Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Behiç Basatuğrul, Koordinatörümüz ve Masa Tenisi Antrenörümüz Ebru Dıvrak, Tenis Başantrenörümüz Serhan Ekecan verdi. 

Dereceye girerek ödül alan sporcular şunlar:
6-8 Yaş Grubu: 1. Elif Alkış, 2. Defne Erboy, 3. Zeynep Sayer. 
9-11 Yaş Grubu: 1. Yağız Ata Özşavlı, 2. Poyraz Üttü, 3. Teoman Sert.
12-14 Yaş Grubu: 1. Yağız Bozoğulları, 2. Ilmaz Jafari.